Jak powiększyć penisa (Musisz przeczytać)

Niezależnie od tego, jak kochany jesteś jako mężczyzna, potrzebujesz penisa o długości około 7-9 cali i mocnego obwodu, abyś mógł zadowolić swoją partnerkę podczas seksu. Chociaż twoja partnerka może nie chcieć ci powiedzieć, że nie zadowalasz jej w łóżku, jej reakcja po seksie powinna ci sugerować, że rozmiar twojego penisa nie jest stymulujący i nie wnika w nią tak, jak tego pragnie.

Czasami rozmiar penisa determinuje twoją samoocenę. Nie musisz popadać w samozadowolenie, tracąc w ten sposób kochającego partnera z powodu romansów z przypadkowymi mężczyznami, kiedy możesz szukać lekarstwa. Tak, powiększenie penisa jest możliwe. Możesz osiągnąć pożądaną długość w najkrótszym czasie i zaczniesz czuć się jak prawdziwy mężczyzna i uprawiać wspaniały seks ze swoją partnerką. W tym artykule przedstawię Ci jak powiększyć penisa w jak najkrótszym czasie oraz inne szczegóły, które będą korzystne.

Czynniki powodujące mały rozmiar penisa

Możesz nie mieć żadnego znanego schorzenia, które mogłoby spowodować, że masz mały rozmiar penisa. To sprawia, że ​​jesteś ciekawy, dlaczego twoi przyjaciele mają większe rozmiary penisów, a twój nie może dopasować się do jednej czwartej ich rozmiarów. Oto niektóre z czynników, które mogą to spowodować.

Obrzezanie

Jest to proces usuwania napletka pokrywającego penisa po urodzeniu w celach religijnych. Powoduje to uraz na penisie, który po zagojeniu pozostawia bliznę. Z czasem blizna zaczyna się kurczyć, zmniejszając w ten sposób rozmiar penisa. Statystycznie obrzezani mężczyźni tracą około 5% rozmiaru swojego penisa.

Niski poziom testosteronu

Testosteron jest hormonem występującym w organizmie, który jest bardzo ważny w fazie rozwój penisa. Kiedy twoje ciało nie wytwarza odpowiedniego poziomu testosteronu, prawdopodobnie wpłynie to na rozmiar twojego penisa. Ten hormon wpływa również na twoje pragnienia seksualne w wieku dorosłym.

Wypadek

Blizny po nieszczęśliwych wypadkach, takich jak oparzenia i wiele innych, wpływają na rozmiar penisa. Jest to podobne do blizn po obrzezaniu. Również blizny po wypadkach mogą uszkodzić tkankę prącia podczas dłuższego okresu masturbacji.

Palenie

Intensywne palenie niszczy sieci naczyń włosowatych w kończynach i niektórych częściach ciała. Badania pokazują, że mężczyźni, którzy intensywnie palą, mają zwiększone ryzyko zaburzeń erekcji.

Promieniowanie

Badania pokazują, że nadmierne promieniowanie w okolicach narządów płciowych u mężczyzn może powodować kurczenie się penisa.

Zaburzenia rozwojowe w okresie płodowym i dojrzewania

Niedobór makro i mikroelementów u płodu może zakłócić rozwój penisa dziecka u płodu. To samo dotyczy niedożywienia, gdy narządy płciowe dziecka się rozwijają.

Powody, dla których potrzebujesz dużego penisa

Niezadowolony seksualnie partner może cię oszukać lub zostawić. Jestem pewien, że nie jesteś gotowy na utratę kochającego partnera. Czy zastanawiałeś się, jaki ból zniesiesz, jeśli ona odejdzie, a kolejni partnerzy również odejdą z tego samego powodu? Potrzebujesz dużego rozmiaru penisa, aby w pełni zadowolić swoją partnerkę! Oto kilka powodów, dla których powinieneś powiększyć penisa, jeśli ma mniej niż 7 cali.

Być odpowiedzialnym

Niezdolność do seksualnego zaspokojenia partnera jest jedną z głównych przyczyn niskiej samooceny. Jeśli nie zostanie opanowany na czas, może prowadzić do depresji. Możesz temu zapobiec, przejmując kontrolę nad swoim życiem seksualnym przy niewielkim wysiłku, powiększając penisa. Daj swojemu partnerowi to, o czym może łatwo dyskutować w gronie przyjaciół.

Zwiększ swoją pewność siebie

Każde niezadowolenie seksualne ze względu na rozmiar twojego penisa zmniejsza twoją pewność siebie. Zaczniesz mniej o sobie czuć. Przy dużym rozmiarze penisa masz wspaniałe doznania seksualne i poczujesz się usatysfakcjonowany.

Sposoby na powiększenie penisa

Czy jesteś gotowy do działania już teraz? Jeśli tak, to chętnie pokażę Ci kilka sposobów na powiększenie penisa w jak najkrótszym czasie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Tablety

Tabletki na powiększenie penisa to jeden z najpopularniejszych sposobów na powiększenie penisa. Tabletki te są produktem szeregu badań i działają poprzez stymulację procesów metabolicznych w organizmie, co pozwala na przepływ większej ilości krwi do tkanek fallusa i wypycha ciała jamiste. Przystosowując się do nowego, dużego napływu krwi, zwiększa się w tym procesie wydolność tkanek, a także zwiększa się wielkość ciała.

Niektóre z tych tabletek są drogie, ale z chęcią przedstawię Ci taki, który jest przystępny cenowo, nie ma skutków ubocznych, jest wysoko oceniany wśród tabletek na powiększenie penisa, jest zalecany przez lekarzy i przynosi pożądane rezultaty już po kilku tygodniach stosowania. Chcesz dowiedzieć się więcej o produkcie? Czytaj.

XtraSize

To bezbolesny sposób na powiększenie penisa o kilka centymetrów bez żadnych skutków ubocznych. XtraSize to suplement diety, który doda Twojemu penisowi dodatkowe centymetry, a także pogrubi go dla maksymalnej przyjemności seksualnej.

Wystarczy po śniadaniu zażyć jedną tabletkę z tabletki XtraSize. Pierwszą rzeczą, jaką zauważysz, kiedy zaczniesz stosować XtraSize po kilku dniach, będzie silniejsza erekcja i wydłużenie czasu trwania seksu. Po miesiącu stosowania zauważysz powiększenie penisa o 1 cal.

Ciągłe używanie tabletu przez 6 miesięcy zwiększy rozmiar penisa o minimum 3 cale.

>>> OFICJALNA STRONA XTRASIZE – DOSTĘPNA ZNIŻKA 50% <<<

Martwisz się możliwymi skutkami ubocznymi?Spokojnie, XtraSize to połączenie naturalnych składników i jest całkowicie bezpieczne. Tablet był używany przez różnych mężczyzn od roku i ma świetne opinie i recenzje.

Nad formułą XtraSize pracowali również uznani naukowcy, lekarze i dietetycy z Ameryki. Produkt jest dla Ciebie bezpieczny. Zrób teraz ten śmiały krok i złóż zamówienie na XtraSize.

Opakowanie XtraSize zawiera 60 tabletek, co oznacza, że ​​jednego opakowania będziesz mógł używać przez dwa miesiące. Opakowanie wystarczy, aby uzyskać silniejszą erekcję, dodać 1 cal do rozmiaru penisa i zapewnić większą satysfakcję seksualną. Jednak w celu uzyskania maksymalnych rezultatów zaleca się zakup trzech opakowań, które pozwolą na stosowanie tabletek przez 6 miesięcy.

Czy uważasz, że rozmiar Twojego penisa zacznie się zmniejszać po zaprzestaniu przyjmowania XtraSize? Nie wpadaj w panikę, XtraSize jest suplementem niestrawnym, dlatego efekt jest trwały, gdy przyjmujesz zalecaną dawkę. Po osiągnięciu pożądanego rozmiaru penisa możesz zmniejszyć dawkę do raz lub dwa razy w tygodniu. Nie zmniejszy to rozmiaru twojego penisa ani nie doprowadzi do słabej erekcji.

Operacja

Możesz zwiększyć rozmiar penisa poprzez operację w specjalistycznych klinikach. Odbywa się to poprzez usunięcie części penisa ukrytej za trzonem skóry. Ponadto operację powiększania penisa można wykonać poprzez przeniesienie tłuszczu z dowolnej części ciała do penisa.

Choć kosztowne, nie gwarantuje jednak pełnej skuteczności i bezpieczeństwa. Może prowadzić do trwałej impotencji, deformacji penisa, utraty przyjemności seksualnej i słabej erekcji. Zanim zdecydujesz się na operację, powinieneś najpierw zasięgnąć opinii lekarza. Zaleca się podjęcie bezpieczniejszych środków, takich jak stosowanie tabletek; XtraSize.

Ćwiczenia

Może cię to zainteresować, ponieważ nie kosztuje ani grosza, z wyjątkiem wolnego czasu i dyscypliny. Istnieje wiele metod ćwiczeń na powiększanie penisa, które możesz wypróbować. Poniżej wyróżniono niektóre z metod.

Rozciąganie

Rozpoczniesz tę metodę od chwycenia głowy penisa, rozciągając go mocno i kierując go w innym kierunku przez co najmniej 5 sekund podczas każdego rozciągania. Rób to dwa lub trzy razy dziennie.

Metoda odwrotna

Zaczynasz od przyciągnięcia kciukiem skóry penisa do ciała przez maksymalnie 10 sekund. Możesz zrobić sobie przerwę i rozpocząć proces od nowa. Zaleca się wypróbowanie tej metody przez maksymalnie pięć minut dziennie. Należy jednak stosować tę metodę ze szczególną ostrożnością, ponieważ jest to jedna z metod ryzykownych.

Kegel

Pierwszym krokiem, który powinieneś zrobić, gdy chcesz wykonać to ćwiczenie, jest zlokalizowanie mięśnia łonowo-guzicznego. Możesz uzyskać mięsień łonowo-guziczny, zatrzymując oddawanie moczu na kilka sekund. Możesz rozpocząć to ćwiczenie, napinając mięśnie przez maksymalnie 20 sekund dziennie. Z biegiem czasu powinieneś codziennie wydłużać czas ćwiczeń. Ciągłe ćwiczenia Kegla prowadzą do dłuższego i grubszego penisa.

Rotacyjny

Prawą ręką ostrożnie chwyć żołądź prącia, a następnie rozciągnij go zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, maksymalnie przez 30 sekund. Rób to pięć razy dziennie.

Dołącz obciążenie do penisa

Wykonujesz tę metodę, gdy penis jest wiotki. Przymocuj specjalny ładunek do penisa, a po pewnym czasie zaczniesz zauważać wzrost rozmiaru. Metoda ta została spopularyzowana przez Japończyków i udowodniono naukowo, że jest skuteczną metodą powiększania penisa. Jednak ze względu na związane z tym ryzyko należy wypróbować metody przedstawione wcześniej.

Pompy próżniowe

Istnieją urządzenia powiększające, które skutecznie zwiększają długość penisa. Pompki sprawdzają się również u osób walczących ze słabą erekcją. Twój budżet określi jakość zakupionej pompy. Czółenka z niższą ceną są zazwyczaj niskiej jakości. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że po zaprzestaniu używania pompki rozmiar penisa wróci do normy. Ponadto tkanka penisa może zostać uszkodzona, jeśli używasz pomp próżniowych do ciągłego powiększania penisa.

Ekspandery

Ekspandery są zwykle używane w celu zwiększenia rozmiaru penisa. Niemniej jednak mężczyźni stosujący ekspandery również twierdzą, że zauważyli nieznaczny wzrost grubości. Jeśli decydujesz się na tę metodę powiększania penisa, zaleca się noszenie ekspandera przez kilka godzin dziennie. Chociaż osiągnięcie pożądanego rezultatu z ekspanderami może zająć więcej czasu, wynik jest jednak trwały, w przeciwieństwie do pomp próżniowych. Twój budżet określi jakość ekspandera, który kupisz.

Wniosek

Osiągnięcie pożądanego rozmiaru penisa wymaga zaangażowania i cierpliwości. Wystarczy wykonać dowolny z kroków przedstawionych w tym artykule. Chociaż wszystkie metody są skuteczne, skutki uboczne niektórych metod sprawiają, że są one ryzykowne. Powinieneś stosować bezbolesną i bez ryzyka metodę tabletek; Dlatego zalecany jest XtraSize.

The post Jak powiększyć penisa (Musisz przeczytać) appeared first on 360PRWire.

Adam Ali