BarXStop ביקורות (מזעזע) – כןBarXStop עֲבוֹדָה?

כלבים כחיות מחמד:

זוהי תופעה נפוצה מאוד שאנשים מאמצים בעלי חיים כחיות מחמד ברחבי העולם. מבין חיות המחמד, DOGS הם הבחירה המפורסמת ביותר וחתולים הם האלטרנטיבה השנייה הכי פופולרית. לפי הנתונים הסטטיסטיים, בממוצע, ל-33% ממשקי הבית יש לפחות כלב אחד ברחבי העולם. בהיותם בן לוויה נהדר לבני אדם, לאנשים יש קשר חזק מאוד עם כלבים מהעבר. זה היה ידוע ואף הוכח היטב מדעית שלכלבים יכולות להיות מספר השפעות חיוביות על חיי בעליהם. כלבים מסוגלים לספק אורח חיים פעיל ובריא מכיוון שהם משפרים את הרווחה הפיזית, הנפשית והחברתית של בעליהם. בנוסף, הם מסוגלים לסייע בהתפתחות חברתית, רגשית וקוגניטיבית גם אצל ילדים. במקרים מסוימים, כלבים מספקים גם הגנה לאנשים מפני גנבים וחיות מסוכנות. חוץ מזה, שיש כלב גורם לאנשים להרגיש פחות לבד. לכן, קשישים ורווקות רבים נוטים בדרך כלל להחזיק כלב אחד או רבים. גם היכולת שלהם להפחית מתח, חרדה וחוסר ודאות בבני אדם מזוהה היטב. ראיות מדעיות מוכיחות שאפילו ליטוף של כלב מוכר יכול לעזור להפחית לחץ דם גבוה וקצב לב תוך הרפיית מתח השרירים. ככזה, להחזיק כלב פירושו שיש לו יתרונות רבים לבעליו.

למרות שכלבים רוצים שהבעלים שלהם יהיו מאושרים, הם לא תמיד יכולים להבין מה עליהם לעשות ומה אסור לעשות. אם כלבים מתנהגים בצורה לא נכונה, הם עלולים ליצור בעיות הגורמות למתח, מתח, חרדה ועצבנות לבעליהם. במקרים מסוימים, ריבים מיותרים עם שכנים אפשריים גם עם כלבים שובבים וסוררים. כלבים אינם מתנהגים בכבוד בעצמם, ללא קשר לאילן היוחסין שלהם. לכן, חשוב מאוד שכלבים יהיו מאומנים כראוי על מנת להתנהג בצייתנות לבעליהם. קיימות כיום שיטות רבות לאילוף כלבים ולתקן את ההתנהגויות הרעות שלהם. השימוש בקולר הלם, קולרי חודים ורתמות מגבילות הן חלק מהשיטות הפופולריות המשמשות לאילוף כלבים. עם זאת, טכניקות כאלה עלולות לגרום לנזק פיזי שלילי לכלבים, בעוד שחיזוקים שליליים ועונשים מילוליים קשורים לסדרה של בעיות נפשיות ורגשיות. מצד שני, שליחת כלבים לבתי ספר צייתנים אינה בחירה עבור כולם מכיוון שהיא יקרה מאוד. באופן דומה, שכירת מאמן היא גם חלופה יקרה מאוד. ברקע זה, חדשנות חדשה בשם “BarXStop” הומצא כפתרון למגבלות הקיימות בכל הנוגע לאילוף נכון של כלב.

BarXStop:

 BarXStop הוא מאלף כלבים חדשני שיכול לשמש לאילוף כל כלב החל מכלב רחוב ועד לכלב בעל הייחוס הגבוה ביותר. המאפיין המשמעותי הוא זהBarXStop הוא מכשיר נטול כאבים לחלוטין ולא מזיק.BarXStop הומלץ היטב על ידי וטרינרים ברחבי העולם מכיוון שהם יכלו לחוות את התוצאות המדהימות באמצעות הגורים שלהם. לפיכך, זהו 100% PET-PEOPLE TRUSTED מתקן התנהגות רעה לכלבים. כפי שמגובה במחקר, הBarXStop המכשיר מסוגל לעצור את כל ההתנהגויות הלא רצויות של כלבים. לדוגמה,BarXStop מבטל נביחות מוגזמות, תוקפנות, התנפלות, חפירה מתמדת, לעיסה הרסנית, קפיצות לא רצויות, מריבות עם כלבים אחרים ועוד הרבה! מעניין,BarXStop מסוגל לעצור כל התנהגות רעה באופן מיידי. ראוי לציין כי חידוש זה מיוצר תוך שימוש בטכנולוגיית האולטרסאונד העדכנית ביותר הקיימת כיום.

כפי שהוכח על ידי המחקרים, אימון חיזוק חיובי הוא סוג האימון היעיל ביותר עבור כלב לבריאותו הכללית, לרווחתו ולהתנהגותו.BarXStop הוכר שוב ושוב כסוג כזה של מכשיר אימון בגלל בטיחותו ואפס מזיקות. למעשה, בעלים יכולים לאמן כלבים להיות צייתניים באמצעות שימושBarXStop מבלי לגרום להם כאב, ולכן, הBarXStop המכשיר עוזר לעשות גורים שמחים, בריאים וצייתנים. העובדה המפתיעה היא שBarXStop יכול לעצור התנהגויות רעות במהירות ובקלות עם מחיר סביר והוגן.

בהשוואה למוצרים דומים, התכונות שלBarXStop הם ייחודיים ומדהימים!

=>לחץ כאן כדי לעבור לאתר הרשמי שלהם לרכישת אBarXStop מכשיר עם הנחות שלא ייאמן.

תכונות עיקריות שלBarXStop:

 BarXStop הוא מכשיר רב תכליתי הכולל טכנולוגיה מתוחכמת.

באופן מיוחד,BarXStop משתמש בסאונד אולטרה-סוני שכלבים מסוגלים לשמוע, לא בני אדם, כך שהם מפסיקים מיד את כל ההתנהגויות הרעות שלהם ברגע שהם שומעים את הצליל. המכשיר מכיל גם פנס BRIGHT FLASHLIGHT. פנס LED זה שימושי במהלך טיולי לילה. זה יכול לשמש גם כגירוי ויזואלי לכלבים עקשנים ושובבים יותר. בהשוואה לחלופות דומות זמינות מסחרית, זהו מכשיר פשוט מאוד וקל לשימוש. המכשיר הזה תוכנן בצורה כל כך פשוטה שבעלי הכלבים רק צריכים להצביעBarXStop כלפי הכלבים שלהם על ידי לחיצה על כפתור “ON” כדי להפסיק מיד כל התנהגות לא נכונה – תנו לזה להיות נביחות מוגזמות או לעיסת נעל. לאחר שלקחו את תשומת ליבו של הכלב, הבעלים יכולים לאמן כלבים לכל התנהגות טובה לפי רצונם. למכשיר זה יש פונקציה רב-תכליתית מכיוון שהוא מגיע עם שתי הגדרות חוזק. הגדרה I נועדה לאלף כלבים ואילו הגדרה II נועדה להרתיע כלבים תוקפניים.

=> לחץ כאן כדי להזמיןהתקן BarXStopמהאתר הרשמי!

איך להישתמשBarXStop:

BarXStop יכול לאמן כל כלב בשלושה צעדים פשוטים על ידי לחיצה על כפתור אחד. זה לא מדהים? שלושת השלבים הפשוטים האלה הם כדלקמן:

1.שלב 01:

בתקופה שבה הכלבים מתנהגים בצורה לא נכונה, הצבע עלBarXStop לעברם ולחצו על כפתור ה-“On” כדי להשמיע את הצליל האולטראסוני הגבוה שניתן לשמוע רק על ידי כלבים.

2.שלב 02:

עם שמיעת הצליל, כלבים יפילו מיד את מה שהם עושים כדי להתמקד בטון. ברגע זה, הבעלים צריך לתת פקודה יציבה כמו “שב” או “עצור” באופן חוזר.

3.שלב 03:

לאחר שהכלב מושמע לפקודה, שחרר את הכפתור כדי לעצור את הצליל ולטפוח על הכלב עם קצת אוכל או שבחים.

במיוחד, במהלך התהליך שהוזכר לעיל, הבעלים צריך להישאר רגוע מבלי לצעוק על הכלב. לצעקות לא תהיה השפעה חיובית, אלא היא עלולה להחמיר את המצב. חשוב גם להישאר בקרבת מקום ולהתמקם כלפי הכלב כדי להשיג תוצאות טובות יותר. אם הכלב עקשן ואכזר יותר, לבעלים ניתנת גם אפשרות להדליק את נורת ה-LED כדי להוסיף גירוי ויזואלי לצליל. מיד לאחר הפסקת ההתנהגות הרעה, הבעלים יכול להפסיק הן אפקטים אודיו והן חזותיים, כך שהכלב יוכל להירגע באופן מיידי. מומלץ תמיד לשבח אותם עם פינוק, הליכה, תשומת לב או כל דבר שהם אוהבים כדי לגרום לעצמם להבין את הציפיות שלך אם הם יזמו להתנהג בצורה לא נכונה. חזרה על השלבים לעיל כמה פעמים מאפשרת לכלבים להבין ולהיפטר מההתנהגות הרעות שלהם לצמיתות.

עובדה מדהימה היא זאתBarXStop עובד באותה מידה עם כל לחם של כלב. ככזה, הוא אינו דורש טיפולים התנהגותיים ספציפיים לכלב. בעלי כלבים מכל גזע יכולים להשתמש במכשיר הפשוט אך המדהים הזה כדי לאמן את הכלבים שלהם בעצמם – לא משנה אם הכלבים שלהם;

∙כלבים גדולים כמו רועה גרמני, לברדור והאסקי או,

∙כלבים קטנים כמו יורקיז וספניאלים או,

∙כלבים פעילים כמו ביגלס, בוקסר או,

∙גזעים אגרסיביים כמו רוטווילרים, פינצ’רים ופיטבולים או,

∙גזעים מתונים יותר כמו פודלים, שי צו ודאשונדים.

המכשיר הזה אפילו הראה תוצאות חיוביות גם עם CATS.

כתוצאה מכך, אם מישהו אי פעם שאל “עושהBarXStop באמת עובד?” התשובה המוחלטת היא כן, זה כן. זה עובד בצורה מדויקת ובטוחה עם כל גזע.

כמו כן, ניתן לשנות את שלבי האימון המוזכרים לעיל מתי והיכן שצריך כדי לסייע לתוצאות מיטביות. למרות שBarXStop יכול להפסיק מיידית כל התנהגות רעה, לוקח קצת זמן לאמן אותם למה שרצוי ולא רצוי. יש לחזור על האימון כמה שיותר כדי שהכלבים יהיו צייתנים.

ישנם יתרונות משמעותיים הקשורים לBarXStop התקן.

=> קבל אתBarXStop מכשירלפני שנגמר המלאי!

יתרונות שלBarXStop:

 BarXStop הוא מכשיר קטן, אך הוא מספק מספר רב של יתרונות.

היתרון הבולט הוא זהBarXStop הוא מכשיר 100% בטוח ואנושי לכלבים, בני אדם וכל שאר בעלי החיים. להיפך, פתרונות קיימים מסוג זה כואבים ומזיקים לכלבים. לָכֵן,BarXStop היא אלטרנטיבה מסחרית נטולת כאבים ו-100% סיכון או תופעות לוואי. למעשה,BarXStop משחרר תדר של 30,000 הרץ של צליל קולי שאינו נשמע לבני אדם אך נשמע מאוד לכלבים. הצליל עצמו מסוגל לתפוס את תשומת הלב של הכלב ללא כל אי נוחות או כאב.

יעילות המכשיר מוכחת שוב ושוב ואף מומלצת על ידי וטרינרים ברחבי העולם עם שימוש בגורים שלהם. מעניין שהמכשיר יעיל כמה שיותר מהר מכיוון שהוא משנה כל התנהגות לא נכונה באופן מיידי תוך שניות רק על ידי לחיצה על כפתור “ON”.

הניידות והגודל הקומפקטי של המכשיר מאפשרים לבעלים לקחת אותו לכל מקום שהם הולכים. זה לא משנה אם זה גינת כלבים, בתוך המכונית, בבית, בטיולים או במרפאת הווטרינר, המשתמשים יכולים להשתמש בו בכל מקום ובכל זמן כדי לאמן את הכלבים שלהם הן בפנים והן בחוץ. חידוש חדש זה מתאים באופן אידיאלי לכל חלל זעיר, כגון כיס בתיק גב, מכנסיים או ארנק. ניתן לחבר אותו גם סביב פרק ​​כף היד או החגורה.

כפי שהוזכר בסעיף לעיל, מכשיר זה מתאים לכל סוג של כלב ללא קשר לגזע שלהם.

בנוסף לאילוף כלבים,BarXStop יכול גם להרתיע כלבים תוקפניים בשכונה מלהיכנס אליכם. לפיכך, גם אם אינך בעל כלב, אתה עדיין יכול להחזיק אBarXStop כדי למנוע כל מצב מזיק על ידי עצירת כלבים עקשנים בשכונה שלך. כתוצאה,BarXStop מהווה פתרון win-win הן לבעלי הכלבים והן לשכניהם.

בניגוד למכשירים דומים,BarXStop יש אפקט אור LED כדי לשפר את גירוי הצליל למקרה לשלוט בכלבים אכזריים ואגרסיביים יותר. נורת ה-LED יכולה גם לשמש לפיד בלילה, ולכן שימושית גם לטיולי לילה.

מאלף חיות מחמד חדשני זה מכסה מגוון רחב יחסית. הוכח שהוא פועל ביעילות בטווח של 30 רגל או קרוב יותר. לפיכך, אין צורך שתצטרכו להישאר ליד הכלב קרוב ככל האפשר כדי להפעיל אותו. כתוצאה מכך, ניתן להשתמשBarXStop לכלב שלך שנשאר במרפסת מהחדר שלך כדי להפסיק כל התנהגות רעה.

בהשוואה לחלופות אחרות לאילוף כלבים הזמינות בשוק,BarXStop הוא זול וזול. בעלי כלבים יכולים לאמן כל כלב עקשן במהירות ובקלות יחסיתBarXStop בשבריר מהעלות של שכירת מאמן.

BarXStop הוא מכשיר ידידותי למשתמש. הוא נועד לעשות שימוש בשיטת TRAIN-TREAT-REPEAT. גַם,BarXStop מהווה חיזוק חיובי לתגמול כלבים על ציות לפקודות.

=> לחץ כאן כדי לקבל אתהתקן BarXStopמהאתר הרשמי!

BarXStop ביקורות:

 BarXStop ביקורות מכשירים מגלות עד כמה הוא מתאים לכלבים כמאלף חיות מחמד חדשני.

בביקורות שלהם, משתמשים מציינים שהם הצליחו למנוע מהכלבים שלהם לנבוח על כל דבר, כגון רעשים חזקים, כלי רכב, והאנשים שהגיעו לפני הבית. לפי הביקורות, זה היה עד לסביבות ביתיות רגועות, שקטות ושלוות עם כלבים שמחים ורגועים עם שימושBarXStop. בעלים מותשים מנביחות מוגזמות של כלביהם בזמן נהיגה דיווחו על כךBarXStop עוזר לכלבים שלהם לשמור על שתיקה בתוך המכונית.

עובדת שהחלה לעבוד מהבית עקב התפרצות נגיף ה-COVID-19 דיווחה שהיא לא הצליחה לעבור שיחת ועידה אחת בגלל הלברדור שלה נובח על הכל. שבוע אחרי שניסיתיBarXStop, היא יכלה להשתתף בשיחות הועידה שלה בזמן ללא כל הפרעה מכיוון שהכלב הצליח להתיישב ולהירגע עםBarXStop.

משקי בית שבהם נביחות היוותה בעיה במשך מספר שנים, אך לא הצליחו להפסיק אפייה כזו לאחר שניסיתם טכניקות שונות דיווחו כיBarXStop מספק להם שמחה אינסופית. הם באמת אסירי תודהBarXStop כשהם הצליחו סוף סוף לנשום קצת בלי נביחות כלב. היו ביקורות שבהן אנשים הזמינו כמה BarxBuddies כגיבויים לאחר שחוו את התוצאות המדהימות עם המכשיר הראשון.

בסך הכל, לפי הביקורות,BarXStop בעל יתרונות רבים. לא דווח על חסרונות או תלונות על ידי המשתמשים. בהתאם לכך, כאשר מנתחים את היתרונות והחסרונות שלBarXStop, אין לזה שום חסרונות.

=> הזמנהBarXStop מכשירמהאתר הרשמי! – מגובה על ידי 17,610+ ביקורות חמישה כוכבים!

שימוש נרחב בBarXStop בישראל:

ביקורות גם חושפות את העובדה שהשימוש בBarXStop נפוץ ברחבי העולם. בדומה לאזורים אחרים בעולם, רוב האנשים בישראללהחזיק כלב אחד או יותר. ביקורות מוצר חיוביות שהתקבלו עבורBarXStop ועוד לאשר את הפונקציונליות המצוינת של המכשיר.

BarXStop מחיר:

בהשוואה למכשירי אילוף כלבים הזמינים באופן מסחרי, העלות שלBarXStop זול ובמחיר סביר. הנחות, הנחות ניכרות במחירים ומבצעים זמינים בכל קנייה. נכון לעכשיו, הנחה מיוחדת של 50% ניתנת לרוכשים עד גמר המלאי. בהתאם לכך, נכון לעכשיו, כל אחד יכול לקבל אחדBarXStop מכשיר במחיר של₪ 145. אחרת, המחיר הקמעונאי הרגיל הוא סביב₪ 290. רכישה של שנייםBarXStop מכשירים יעלו רק₪ 220 והוא יכול לחסוך חיסכון נוסף של ₪70.רכישה של ארבעה מכשירים בבת אחת תעלה רק₪ 331.

ראוי לציין כי המחירים עשויים להשתנות מעת לעת עם זמינות ההנחות. לכן, אנא הקפידו לעבור בקפידה על ההנחות והמחירים בכל פעם שאתם מבצעים הזמנה.

בנוסף, במקרה שבו אתה והכלב שלך לא לגמרי מתלהבים מהחידוש החדש הזה, אתה עדיין יכול להחזיר את שלךBarXStop.BarXStop מספק 30 ימים של 100% אחריות להחזר הכסף. בנסיבות כאלה, הסכום המלא יוחזר לקונה ללא טרחה עבור ההזמנות שהוחזרו תוך 30 יום מהרכישה.

מתקן משלוח חינם זמין גם לרכישה של שניים או יותרBarXStop.

איך להזמיןBarXStop:

 BarXStop זמין רק באינטרנט. עבור כל הזמנה, הנך מתבקש לבקר באתר הרשמי של המוצר. מידע עלBarXStop, כגון מחירים, הנחות, הצעות כמו גם תכונות שפותחו לאחרונה זמינות באתר הרשמי. בכל מקרה של ספק, הקונים יכולים לפנות לבעל המוצר. אתה רק צריך לבצע שלושה שלבים פשוטים כדי לקבלBarXStop בפתח ביתך:

  1. בחר את הכמות הנדרשת והוסף אותם לעגלת הקניות שלך.
  2. בחר את אמצעי התשלום והזן את פרטי הכרטיס.
  3. ספק את פרטי הלקוח, כגון שם, דוא”ל, מספר איש קשר, כתובת ומדינה, ואשר את ההזמנה.

שים לב שיכולים להיות מספר מוצרים משוכפלים מסוג זה זמינים באינטרנט באתרים שונים, כגון אמזון, וולמארט, eBay או כל חנות קמעונאית אחרת. עם זאת, הרכישה של מקוריBarXStop מובטחת רק על ידי פנייה לבעל המוצר של המוצר.

=> (מבצע מיוחד) לחץ כאן להזמנהBarXStop מכשירבמחיר המוזל הטוב ביותר היום מהאתר הרשמי!

הערות לסיום:

לסיכום,BarXStop הוא 100% ללא כאבים, ללא תופעות לוואי, רב תכליתי, יעיל ביותר ובמחיר סביר מאלף כלבים חדשני זמין מסחרית עד כה.

 

The post BarXStop ביקורות (מזעזע) – כןBarXStop עֲבוֹדָה? appeared first on CorporatePRwire.

CorporatePRwire